17 Şubat 2018

Ayaz,Kulübümüzü Terör ile Aynı Kefeye Koyanlara Cevap Olsun !

Ayaz,Kulübümüzü Terör ile Aynı Kefeye Koyanlara Cevap Olsun !

Sultangazispor Alt Yapı Antrenörlerinden Sinan Ayaz, Sultangazispor U-19 takımının şampiyonluğunu ilan etmesinin ardından takımını sosyal medyada yaptığı paylaşım ile tebrik etti ve son dönemde Sultangazispor’a yapılan eleştirilere cevap verdi.

Sultangazispor’un alt yapı antrenörlerinden Sinan Ayaz, U-14 ve U-16 takımlarının ardından U-19 takımı ile de şampiyonluğu garantileyen takımını sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşım ile tebrik etti. Ayaz ayrıca son dönemde Sultangazispor camiasını terör örgütü isimleriyle yan yana anan şahısları eleştirdi.

Ayaz, yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı; “ Son zamanlarda sıkıntılı bir dönemden geçen camiamıza bu şampiyonluk armağan olsun, ilçemizi terörle yan yana getiren haddini bilmezlere cevap olsun diye maça Türk bayrağımızla çıktık.

Bu sezon tamamlanan 3 yaş grubunda da (U14, U16,U19) şampiyon olmanın gururunu yaşıyoruz, büyük emek veriyoruz ve karşılığını görmek hayattaki en büyük mutluluk, bu başarılarda büyük emeği olan başta sayın başkanımız Nevzat Yılmaz, Altyapı sorumlumuz İsmail Giray ve Hasan Kalyoncu, Altyapı takımlarımızın sponsoru Yahya Miraç Albay ‘a emeklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.

Son olarak takımı şampiyon yapan Serdar Ayaz ‘a ve hepsi birbirinden değerli oyuncularımızı tebrik ediyorum, inşallah sonraki hedefimiz olan Türkiye Şampiyonasında katılarak başarılarımıza devam ederiz.” dedi.

 

Etiketler: / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Serkan dedi ki:

    (Serkan)hakaret ve küfür içeren yorumuz yayılanmadı

YORUM YAZ