13 Şubat 2018

Sultangazi Spor Kulübünden Basın Açıklaması

Sultangazi Spor Kulübünden Basın Açıklaması

Geçtiğimiz hafta Cebeci Spor Kompleksinde oynanan olaylı karşılaşma Sultangazispor – Yeni Çanspor mücadelesinin ardından Sultangazispor Kulübü adına Başkan Nevzat Yılmaz bir açıklama yayımladı.

Cebeci Spor Kompleksinde oynanan Sultangazispor – Yeni Çanspor mücadelesinin ardından çıkan saha olayları nedeni ile bir yazılı açıklama gerçekleştiren Sultangazispor Kulübü Başkanı Nevzat Yılmaz şu ifadeleri kullandı; ” Hafta sonu oynanan Sultangazi Spor ve Yeni çan spor müsabakasından sonra çıkan üzücü olaylardan sonra Sultangazi Emniyetinin ve spor kulübümüzün ortak çalışması sonucu olaylara karışan 1 yöneticimiz 3 taraftar birde takımımız 1 sporcusunun kulübümüzle ilişiği kesilmiştir.

Emniyet bu kişileri gerekli tahkikat ve incelemeler sonucu savcılığa sevk etmiştir. Bu üzücü olaydan Sultangazi spor kulübü ve camiası büyük üzüntü duymuştur. Bundan dolayı tüm spor kamuoyundan ve özellikle Yeniçan spor futbolcuları ve camiasından özür dileriz, bir daha bu tür olayların yaşanmaması için Sultangazi spor kulübü olarak gerekli tedbirleri alacağımızdan kimsenin bir şüphesi olmasın.”

Sultangazi Spor Kulübü Yönetimi adına;Başkan Nevzat Yılmaz

Etiketler: / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ