İvedihaber

​Gençlik aşısı yaptırırken dikkat!

​Gençlik aşısı yaptırırken dikkat!
246
03 Aralık 2020 - 17:12

Mağdur oldular

Son dönemde birçok kadın, gençlik aşıları sonucunda sorunlarla karşılaşırken aşının son mağduru ünlü şarkıcı Demet Akalın oldu. Arkadaşının ısrarlarına dayanamayıp estetik koltuğuna oturan ve kötü bir sonuçla karşılaşan Aklın, sorunu çözmek için soluğu Daisy Klinik’te aldı.

Başına gelen olayı sosyal medya hesabı üzerinden de paylaşan Akalın, “Ben normalde iğneli hiçbir estetik uygulama yapmıyorum. Doktor arkadaşımın eşi, illa gençlik aşısı yapalım sana dedi. Ancak sonuç çok kötü oldu. Siz siz olun denemediğiniz, alerji yapabilecek uygulamaları, bilmediğiniz yerlerde yaptırmayın. Yapanın da kabahati yok ama ısrar etmemeliydi! Bana iğneli hiçbir işlem uymuyor. Allah’tan Daisy Klinik’te çözümü varmış. Kozmotolog & Medikal Estetik Uzmanı Songül Durur Zevzir radyo frekansla sorunu çözüyor” dedi.

Kozmotolog & Medikal Estetik Uzmanı Songül Durur Zevzir ise “Biz Demet Akalın için sorunu çözdük ancak bazen geri dönüş bu kadar kolay olmayabiliyor” diye konuştu.

‘İyi araştırın’

Hastanın haberi olmadan doğal içerik olması gereken gençlik aşısına dolgu ve botox karıştırabildiğine dikkat çeken Zevzir, “Bu nedenle klinik seçimi çok önemli. Geçmişini araştırın. Ayrıca uygulamayı yapan kişi alanında uzman mı bunu sorgulayın. Son olarak yapılacak işlemin detaylarını ve kullanılacak malzemelerin tüm ayrıntılarını öğrenin. Çünkü geri dönüşü zor hatta bazen imkânsız sonuçlarla karşılayabilirsiniz. Öte yandan ekonomik olsun diye piyasanın çok altında fiyat veren yerleri tercih etmeyin. Verdiği hasarları düzeltmek 2-3 katı paranıza mal olabilir” ifadelerini kullandı.

Ameliyatsız güzellik

Yeni nesil teknolojiler sayesinde ağrısız, acısız, iğnesiz, ameliyatsız güzelleşme hakkında da bilgi veren Zevzir, “Diğer uygulamalardan farklı olarak cilt altına iğne kullanmadan, yabancı madde enjekte edilmeden yapılan uygulamalar, dokuyu uyaran elastin bağ dokusunu onarıp birbirine bağlayarak askılama yapıyor. En güçlü lifting uygulaması olan operasyonla doğal yoldan 5 ile 10 yaş gençleşebiliniyor. Jennifer Lopez, Kim Kardashian, George Clooney gibi dünyaca ünlü birçok isim tarafından tercih edilen uygulamanın Türkiye’deki müdavimi ise Demet Akalın” dedi.

10 yaş gençleştiriyor

Songül Durur Zevzir doğal gençleşme hakkında ayrıca şunları söyledi: “İp askı, iğne ve ameliyat olmadan yeni nesil teknolojilerle doku uyarımı gerçekleştirerek elastin bağ dokusunu sıkılaştırıp, kolajenleri arttırarak hücreleri tamir ediyor. Böylelikle ifade kaybı olmadan 5 ile 10 yaş arasında doğal gençleşme sağlamaktayız. Bu, yabancı madde enjekte etmeden doğal gençleşme sağlayan en güçlü uygulama.”

microsoft project 2016 satın al

KÖŞE YAZARLARI

Copyright 2010 İvedi Haber.Com Tüm hakları saklıdır.

takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al