İvedihaber

Açık Havada Eşsiz Lezzetler: Esenbahçe Et Restoran

Açık Havada Eşsiz Lezzetler: Esenbahçe Et Restoran
260
16 Haziran 2020 - 11:20

Salgın döneminin ardından yeni normal hayata geçilmesiyle açık havada oturma imkanı sunan restoranlara ilgi arttı. Sultangazi Habipler’de yemyeşil bahçesiyle misafirlerini ağırlayan Esenbahçe Et Restoran, bu süreçte aldığı tedbirler ve kaliteli hizmetiyle tam not aldı.

Yeni normal hayata geçiş ile birlikte restoranlar 1 Haziran’dan itibaren yeniden hizmet vermeye başladı. Bu süreçte uzmanların kapalı ve klimalı ortamlarla ilgili uyarısını dikkate alan vatandaşlar ise açık havada oturma imkanı sunan restoranlara yöneldi. Kır bahçeli restoranlara talep katlanarak arttı. İşletmeler ise hem talebi karşılamak hem de misafirlerine sağlıklı hizmet verebilmek adına tedbirlerini artırdı.

SALGINA KARŞI TÜM TEDBİRLER ALINDI

Sultangazi Habipler’de, doğal bahçesi ve sunduğu lezzetlerle yoğun ilgi gören Esenbahçe Et Restoran da bu süreçte aldığı önlemlerle dikkat çekiyor. Salgının ilk günlerinden bu yana bahçesi, otoparkı, çocuk oyun alanları, kapalı restoran bölümü, kendin pişir kendin ye alanı, otağı çadırı ve mescidi olmak üzere tüm bölümleri düzenli olarak ilaçlanan mekanda masalar ve sandalyeler sosyal mesafe kuralına göre yeniden düzenlendi. El dezenfektanlarının yerleştirildiği mekana girişte ateş ölçümü yapılıyor. Aldığı tedbirlerle güvenli ve kaliteli hizmet sunan Esenbahçe Et Restoran’ın duyarlılığı diğer işletmelere de örnek olurken, müşterilerinden de tam not aldı.

SEMAVER EŞLİĞİNDE KAHVALTI KEYFİ

Yemyeşil bahçesi, otantik dekorasyonu ve yeni eklenen otağı çadırında misafirlerini ağırlayan Esenbahçe, eşsiz lezzetleri konuklarıyla buluşturuyor. Misafirler, yeşillikler ve rengarenk çiçekler arasında oksijen depolayıp bir yandan da doğal ve organik lezzetlerin tadına varabiliyor. Semaverde sunulan çay servisi ise kahvaltı keyfini ikiye katlarken, nostaljik anılar oluşturuyor.

İSTER KENDİN PİŞİR, İSTER USTA ELLER PİŞİRSİN

Lezzeti ve kaliteyi bir arada sunan Esenbahçe, mangal severlerin de adeta uğrak yeri. Et çeşitlerini geniş ürün yelpazesi ile sunan mekanda kendin pişir, kendin ye imkanı da mevcut. Etlerin tedariki doğal beslenen hayvanlardan İslami koşullara uygun olarak yapılıyor. Mangal damak zevkine uygun lezzetler eşliğinde misafirler ev sıcaklığında bir ortamda ağırlanıyor.

MEŞHUR LEZZET: IZGARA KÖFTE

Esenbahçe’nin usta aşçıları tarafından hazırlanan mekana has lezzetler de damak tadına düşkün olanları fazlasıyla cezbediyor. Tesisin en meşhur lezzetleri arasında ızgara köfte yer alıyor. Yöresel tatlarla misafirlerine lezzet şöleni sunan mekanda Hamsiköy sütlacı, manda yoğurdu ve Trabzon ekmeği de çok rağbet görüyor.

ÜCRETSİZ OTOPARK VE ÇOCUK OYUN ALANI

Mekan, açık ve kapalı alanda toplam 800 kişiye aynı anda hizmet verebiliyor. Usta aşçıları ve güler yüzlü personeliyle müşterilerini karşılayan mekanda, davet, iş toplantıları ve özel organizasyonlar da gönül rahatlığıyla gerçekleştirilebiliyor. Araçla gelecekler için ücretsiz otopark hizmeti de sunulan mekanda çocuklar da unutulmuyor. Çocukların temiz hava alabileceği aynı zamanda eğlenebileceği bir yer olan Esenbahçe’de çocuk oyun alanı bulunuyor. Ayrıca iki ayrı mescidi bulunan mekan, ferah bir ortamda ibadet etme imkanı sunuyor

KÖŞE YAZARLARI

Copyright 2010 İvedi Haber.Com Tüm hakları saklıdır.

takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al