İvedihaber

Dursun’dan Fen Bilimleri Eğitim Kurumuna Ziyaret !

Dursun’dan Fen Bilimleri Eğitim Kurumuna Ziyaret !
50
15 Haziran 2021 - 12:28

Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, Sultangazi 15 Temmuz Demokrasi ve Şehitler meydanı yakınındaki cami durağı olarak bilinen tramvay caddesi no:650 kat:2-3-4-5 adresinde ilçemizin eğitim girişimcilerinden Orhan Eren’in yaptığı Sultangazi Fen Bilimleri Eğitim Kurumunu ziyaret etti.

Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, geçtiğimiz aylarda açılan Sultangazi Fen Bilimleri Eğitim Kurumu’nu 11.06. 2021 Cuma günü öğleden sonra gerçekleşen ziyarette Fen Bilimleri Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Eren, başkan Dursun’u kapıda karşıladı.

Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, İşletmeciliğini ilçemizin önemli girişimcilerinden biri olan Eğitim girişimcisi Orhan Eren’i tebrik ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Orhan Eren, “Ziyaretiniz bizleri onurlandırdı”

Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun’un yaptığı ziyaretin kendilerini onurlandırdığını ifade eden Fen Bilimleri Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Eren, “Hoş geldiniz sefalar getirdiniz. Bu nazik ziyaretiniz bizleri onurlandırdı. Çok teşekkür ediyorum. Hedefimiz Sultangazimize güzel hizmetler sunabilmek. İlçemizin gelişip güçlenmesine katkıda bulunmaktır. Eğitim kurumu olarak faydalı işler yapacağımıza, geleceğimizin teminatı olan gençlerimize güzel hizmetler sunacağımıza inanıyorum” dedi.

Ara sınıflar biliyorsunuz pandemiden dolayı okula gidemedi uzaktan eğitim aldıkları İçin ortaokul ve lise öğrencilerinin okul derslerinde çok eksiklikleri olduğundan tam bu noktada bizim kurumumuz fen bilimleri devreye girmekte okula takviye eğitimlerimiz eksikleri tamamlama ayrıca lise sınavlarına hazırlanan öğrencilerimiz için LGS eğitimi ayrıca üniversite sınavlarına hazırlanan öğrencilerimiz için TYT AYT YDS eğitimlerini profesyonel kadro ile verdiklerini ifade etti

Av. Abdurrahman Dursun “Hayırlı uğurlu olsun”
Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun’da Fen Bilimleri Eğitim Kurumu Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Eren’i belediye başkanlığı olarak tebrik ettiklerini söyledi. “ Belediye başkanlığı olarak İlçemizin gençlerine güzel hizmetler sunan Fen Bilimleri Eğitim Kurumlarına hayırlı olsun temennilerimizi sunuyoruz. Hayırlı uğurlu olsun, Orhan kardeşimiz eğitimde çok iyi bir girişimci olduğunu ispatlamıştır. İlçemize güzel ve kaliteli hizmetler yapmaktadır. Kendilerini tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum”

KÖŞE YAZARLARI

Copyright 2010 İvedi Haber.Com Tüm hakları saklıdır.

takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al


takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram beğeni satın al twitter takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al takipci33.com