İvedihaber

GELECEK PARTİLİ ALTAN’DAN İŞLETMECİ KURKUT’A JEST

GELECEK PARTİLİ ALTAN’DAN İŞLETMECİ KURKUT’A JEST
45
21 Kasım 2021 - 19:14

Gelecek Partisi Sultangazi İlçe Başkanı Ramazan Altan, Sultangazi’nin tanıdık esnaflarından olan Şükrü Kurkut’u ziyaret etti.
Gelecek Partili Altan, Sultangazi’nin köklü esnaflarından Saray Şark Sofrası işletmecisi Şükrü Kurkut’u iş yerinde ziyaret etti. Sıcak ve samimi bir havada gerçekleşen ziyarette ekonomik konular başta olmak üzere Sultangazi’nin geleceğiyle ilgili fikir alışverişinde bulunuldu. Başkan Altan, fikir alışverişinin önemini vurgularken Sultangazi’nin çok daha iyi yerlerde olması gerektiğinin de altını çizdi.
“ÖNCELİĞİMİZ KARDEŞLİK HUKUKU”
Ziyaretle ilgili açıklamada bulunan Gelecek Partisi Sultangazi İlçe Başkanı Ramazan Altan, Saray Şark işletmecileriyle geçmişe dayalı özel bir dostluklarının olduğunu vurgulayarak, “Şükrü Kurkut kardeşim, muhabbetini ve dostluğunu önemsediğim nadir insanlardan biridir. Uzun zamandan beri bir araya gelememiştik ancak şimdi bir vesileyle buluşarak çeşitli konularda sohbet ettik. Misafirperverliğinden dolayı kadim dostum Şükrü Kurkut’a teşekkür ediyorum” dedi.
Saray Şark Sofrası işletmecisi Şükrü Kurkut ise, kendilerini ziyaret eden Gelecek Partili Altan’a teşekkür etti.

KÖŞE YAZARLARI

Copyright 2010 İvedi Haber.Com Tüm hakları saklıdır.

takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al