İvedihaber

HAK-EV Başkanı Muzaffer Aydın’ın Bayram Mesajı

HAK-EV Başkanı Muzaffer Aydın’ın Bayram Mesajı
88
12 Mayıs 2021 - 12:24

Hasan Ali Kültür ve Eğitim Derneği Başkanı Muzaffer Aydın, Ramazan Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

Aydın mesajında şu ifadelere yer verdi; ‘Paylaşmanın, bereketin, bolluğun, dayanışma ve yardımlaşma duygusunun yoğun olarak yaşanmasına vesile olan Ramazan sofralarının kurulduğu, hep birlikte huzur içinde iftar açtığımız Ramazan ayını bir kez daha geride bırakmış olmanın üzüntüsünü yaşıyoruz. Rabbimiz cümlemize tekrar kavuşmayı nasip eylesin.

Aynı zamanda yaklaşık 1.5 yıldır Dünyayı ve ülkemizi saran Covid-19 salgınına karşı hep birlikte omuz omuza mücadele veriyoruz. Bu süreçte elimizden geldiğince zorda ve ihtiyacı olana yardım elimizi uzatarak yanlarında olmaya gayret gösterdik aynı şekilde de devam edeceğiz.

Ramazan ayının ruhuna yakışır dayanışmayı hep birlikte yaşamaya gayret göstererek paylaştığımız her lokmanın, aldığımız her nefesin kıymetini bu salgın döneminde çok daha iyi anlamış olduk ve aynı zamanda birlik olmanın, yoksul, kimsesiz, hasta, yaşlı, engelli ve darda olan vatandaşlarımızın yanında olmanın ne kadar anlamlı olduğunu bu süreçte tekrar tekrar idrak ettik.

Bu bayram ailemizle, sevdiklerimizle bir arada olamayacağız, özlem gideremeyeceğiz. Fiziksel olarak bir arada olamasak da aynı duygularla Ramazan Bayramının sevgisini, hoşgörüsünü yüreklerimizde hissedeceğiz. Bilindiği üzere son günlerde Siyonist ve Yahudi İsrail ilk kıblemiz olan Mescid-i Aksa ve o bölgedeki Müslüman kardeşlerimize haince saldırmaya  devam ediyor ve deyim yerinde ise dünya bu duruma sessiz kalıyor.

İnşallah en yakın zamanda bu zulmün son bulmasını temenni ederek Ramazan Bayramının, ülkemize ve dünyaya her şeyden önce sağlık, huzur, barış ve mutluluk getirmesini temenni ediyor, tüm vatandaşlarımızın bayramını en içten dileklerimle kutluyorum.”

 

Muzaffer Aydın

HAK-EV

Hasan Ali Kültür Eğitim Dernek Başkanı

KÖŞE YAZARLARI

Copyright 2010 İvedi Haber.Com Tüm hakları saklıdır.

takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle