İvedihaber

Işıldayan Kadınların Sıra Dışı Bakım Cihazı

Işıldayan Kadınların Sıra Dışı Bakım Cihazı
40
18 Mayıs 2020 - 11:10

Victoria Beckham, Huda Kattan ve Duygu Özaslan’ın güzellik sırrı: FOREO UFO

Tüm kadınların ortak isteğidir kusursuz bir cilde sahip olmak. Oysa mükemmel seviyeye erişmek için uygulamamız gereken bakım kürlerine vakit ayırmak çoğumuz için pek zordur. Moda tasarımcılarından ünlü bloggerlara, girişimcilerden sanatçılara kadar dünyanın ışıldayan kadınları, FOREO’nun devrim niteliğindeki akıllı maske cihazı UFO ile 90 saniyede göz kamaştırıcı sonuçlara ulaşıyorlar.

Gündelik hayatın koşuşturmacası içinde kişisel bakımımıza göstermemiz gereken özeni toplantılar yaparken ya da raporlar ve araştırmalar hazırlarken ihmal edebiliyoruz. İsveçli güzellik teknoloji markası FOREO’nun yeni akıllı maske cihazı UFO, tüm bu yoğunluğun arasında cildinize hak ettiği bakımı sunmak için sizden sadece 90 saniyenizi istiyor. Önemli bir toplantı öncesi, uykusuz kalınan bir prova gecesi sonrası ya da sahnede yapacağınız sunumdan sadece birkaç dakika önce başvurulabilecek mükemmel bir bakım çözümü olarak güzellik meraklılarının beğenisine sunuluyor.

Ünlü kadınların tercihi

Londra ve New York moda haftaları öncesinde sahne arkasında modellerin cildini makyaja hazırlamak için kullanılan UFO, saniyeler içerisinde modelleri podyuma hazırlayarak moda haftasının asıl yıldızı olmayı başarmıştı. Ünlü moda tasarımcısı ve eski bir model olan Victoria Beckham UFO için, ‘’FOREO UFO, küçük paketlerdeki maskelerin büyük etki yarattığını ve özel bir maske rutininin sanılanın aksine saatlerce zaman harcamadan hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleşebileceğini gösterdi.. Londra Moda Haftası’nda sahne arkasında 30 modelin cilt bakımlarını UFO ile gerçekleştirdik. Adeta devrim gibi bir teknoloji, çok kullanışlı ve inanılmaz pratik. Uzun zaman ve efor gerektiren cilt bakımı kavramını da değiştirmiş oldu.’’ ifadelerini kullandı.

Dünyaca ünlü makyaj sanatçısı Huda Kattan FOREO’nun yeni akıllı maske cihazını şu ifadelerle tanımlıyor: “Başta UFO’yu internetteki en garip güzelliklerden biri olarak tanıtmıştım, Instagram’da ‘internette bulunan en tuhaf güzellikler’ paylaşımımda UFO’yu da etiketledim. Tasarımına bayılıyorum, inanılmaz küçük ve kullanımı çok kolay. Bence en büyük faydası 90 saniyede tüm maske sürecini tamamlaması böylece tüm gecenizi maske sürecine ayırmanız gerekmiyor. Cihaz çalışmaya başladıktan yalnızca birkaç saniye sonra hissetmeye başlıyorsunuz.’

Kate Moss, Scarlett Johansson ve Meghan Markle gibi bir çok dünyaca ünlü isimle çalışan yüz bakım uzmanı Nichola Joss UFO için: “ Yüz bakımının en önemli noktalarından birisi bakım sonrasında cildin gözle görülür bir şekilde ışıltı ve parlaklık kazanmasıdır. Birlikte çalıştığım çoğu ünlü ismin ciltlerine bu ışıltı ve parlaklığı katmak için mutlaka UFO ile maske uygulaması gerçekleştiriyorum”ifadelerini kullanıyor.

Hobi olarak açtığı YouTube kanalında çektiği makyaj videolarıyla popüler olan influencer Duygu Özaslan bu yepyeni akıllı maske cihazını şu ifadelerle tanımlıyor: “Özellikle klişe maske rutinlerinden sıkıldıysanız ve az vakte sahipseniz; UFO 90 saniyede cildinizin ihtiyacı olan tüm maske rutinini size sunuyor. Maskeyi uygulamaya başladığınız anda rahatlatıcı bir deneyimi keşfediyorsunuz. Ben gün içerisinde kırmızı alg ve hiyalüronik asit içeren Make My Day maskesinin kullanıyorum. Cildimin ihtiyacı olan tüm nem ihtiyacını karşılıyor. Cildimdeki ışıltıyı hissetmemi sağlıyor. İyi bir cilde sahip olmak isteyenlerin tercih edebileceği bir teknoloji. Harika sonuçlar veren harika bir deneyim”.

 

KÖŞE YAZARLARI

Copyright 2010 İvedi Haber.Com Tüm hakları saklıdır.

takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle