İvedihaber

Kudüslü Müslümanlar Yalnız Değildir

Kudüslü Müslümanlar Yalnız Değildir
72
07 Mayıs 2021 - 15:36

Türkiye Yazarlar Birliği İstanbul Şube Başkanı Kudüs’te Müslümanların evlerine yönelik gasp girişimine karşı bir bildiri yayınlayarak İsrail’e işgale son verin çağrısı yaptı.

Bildiride şu görüşlere yerildi:

 

Kudüs’te İşgalci Siyonistlerin Müslümanların evlerini zorla gasp ederek ele geçirmeye çalışmasını büyük bir kaygıyla izliyoruz.

Dünyanın gözleri önünde sürdürülen bu zorbalığa bu haksız hukuksuz girişime karşı vicdan sahibi herkesi tepki göstermeye davet ediyoruz.

Kudüslü mazlumların yalnız olmadığını güçlü bir şekilde hissettirmek bütün Müslümanların görevidir. Kudüs’ün ev ev sokak sokak Yahudileştirilmeye çalışılması Kudüs’e yapılan en büyük ihanettir.

Tarih bu yağmacılığı elbette hak ettiği bir şekilde yazacaktır. İsrail işgal girişimine son vererek mübarek Ramazan ayında Müslümanlara yaşattığı insanlık dışı zulümleri bitirmelidir.

Devletlerin sessizliğinden cesaret alan Siyonistlere milletlerin öfkesinden korkmasını salık veriyoruz.

Zalimler yaptıklarının bedelini mutlaka bir gün ödeyecektir.

 

KÖŞE YAZARLARI

Copyright 2010 İvedi Haber.Com Tüm hakları saklıdır.

takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle