İvedihaber

Nevzat Yılmaz’dan Ramazan Bayramı Mesajı !

Nevzat Yılmaz’dan Ramazan Bayramı Mesajı !
167
12 Mayıs 2021 - 13:14

Sultangazi’nin tanınan simalarından iş adamı Nevzat Yılmaz; Ramazan Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayımlayarak tüm İslam aleminin Ramazan Bayramını tebrik etti. Yılmaz, mesajında şu ifadelere yer verdi;

“Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennemden kurtuluş olan bir Ramazan ayını daha nihayete erdirerek bayram günlerine ulaşmanın sevincini yaşıyoruz. Bayramlarımız sevgi, saygı, yardımlaşma ve hoşgörü bağlarının güçlendiği; dargınlık ve kırgınlıkların geride bırakıldığı en özel günlerdir. Bu mübarek günlerde dargınlıklara son vermeli, ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza yardım etmeli, onların sıkıntılarını paylaşmalıyız.

ZOR GÜNLERİN ÜSTESİNDEN BİRLİKTE GELECEĞİZ 

Malumunuz içerisinde bulunduğumuz zor günler nedeniyle sıra dışı bir bayram geçirmek durumunda kaldık. Türk milleti olarak dün olduğu gibi bugün de milli ve manevi duygularımızın gücüyle bu zor sürecin de üstesinden geleceğimize yürekten inanıyorum. Bu bayram, koronavirüs tedbirleri ve 81 ilde uygulanan sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle ne yazık ki bayramlaşmalarımızda yalnız olacağız.

Kalplerimizin bir olduğunu bilmenin mutluluğu ile inşallah bundan sonraki bayramları sevdiklerimizle bir arada kutlayacağız. Bugünleri kısa sürede aşarak sağlıklı günlerimize dönebilmemiz için rehavete kapılmamalı, tedbirlere uymaya devam etmeliyiz.

İSRAİL BAYRAMIMIZA GÖLGE DÜŞÜRMEYE ÇALIŞIYOR

Öte yandan Yılmaz, İsrail’in Filistin’e Gazze’ye ve Kudüs’e yönelik yaptığı saldırıların İslam ümmetinin bu özel gününe gölge düşürdüğünü ifade ederk; “İsrail her zaman olduğu gibi bu yılda Ramazan Bayramı’na kısa bir süre kala, ilk kıblemiz olan Mescid-i Aksa’ya karşı saldırılarda bulunuyor. Bu saldırılarda ne yazık ki çocuklar başta olmak üzere bir çok Müslüman kardeşimiz şehit edildi.

Bu özel aylarda yapılan bu hain saldırıları nefret ile kınıyor, Allah-ü Teâlâ’dan Filistin’li kardeşlerimize de bayram sevincini en yüksek safhada yaşatmasını ve İsrail’i, Lut kavmi ve Nuh kavmi gibi yok edip, dünya üzerinden silmesini niyaz ediyorum.

Bu duygu ve düşünceler ile başta milletimiz olmak üzere tüm İslam aleminin mübarek Ramazan Bayramını tebrik ediyor, hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.

 

 

KÖŞE YAZARLARI

Copyright 2010 İvedi Haber.Com Tüm hakları saklıdır.

takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle