İvedihaber

Peryön Genç İkinci Tur Başlıyor

Peryön Genç İkinci Tur Başlıyor
227
21 Ocak 2021 - 9:50

Gençler, tersine mentorluk programı PERYÖN Genç ile ikinci kez deneyimli iş insanlarıyla bir araya geliyor. 

İlk turu başarıyla tamamlanan Peryön Genç programıyla, araştırmacı ve yaratıcı gençlerden oluşacak Peryön Genç Danışma Kurulu Üyeleri, 6 ay boyunca Peryön Yönetim Kurulu Üyeleri ile bir araya gelip fikirlerini paylaşacak. Genç İnsan Kaynakları profesyonellerinden oluşturulacak danışma kurulu, “şimdi ve gelecek için daha iyi bir çalışma hayatına liderlik etmek” misyonu doğrultusunda, Peryön çatısı altında kuruluyor.

Peryön Genç programında, bir yönetim kurulu üyesi, üç genç danışman ile eşleşip altı farklı gündemle düzenli aralıklarla bir araya geliyor. Genç Danışma Kurulu Üyeleri 1990 ve sonrası doğumlu, kariyerinin başındaki genç insan kaynakları çalışanları arasından seçiliyor. Gençlere, Peryön Gençlik Kurulu Temsilcisi ve Dinamo Danışmanlık Kurucu Ortağı Evrim Kuran liderlik ediyor.

Peryön Genç, yeni nesil insan kaynakları çalışanlarını önceki nesillerden deneyimli liderlerle buluşturup deneyim zenginliği yaratmayı, gençlerin kendi sesini bulmasını sağlamayı ve bu sesin özgün, çağa uygun insan kaynakları yaklaşımlarına ilham vermesini amaçlıyor.

Program için son başvuru tarihi 29 Ocak 2021.

Başvuru İçin: https://tr.surveymonkey.com/r/PeryonGencBasvuruFormu 

KÖŞE YAZARLARI

Copyright 2010 İvedi Haber.Com Tüm hakları saklıdır.

takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al