İvedihaber

Süleyman Özcanlı’nın Kurban Bayramı Mesajı !

Süleyman Özcanlı’nın Kurban Bayramı Mesajı !
48
20 Temmuz 2021 - 9:34

DİN-BİR-DER İstanbul İl Başkanı Süleyman Özcanlı, Kurban Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayımladı. Özcanlı mesajında şu ifadelere yer verdi; ‘Kurban Bayramı’nın Türkiye ve İslam alemine barış, huzur ve kardeşlik getirmesi dileğinde bulunan Özcanlı, “Barış, kardeşlik ve bereketini tüm benliğimizle hissedip yaşamanın huzuruyla bir bayram gününe daha kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bayramlar, birlik ve dirliğimize hizmet eden özel günlerdir.

Millet olarak bayramların getirdiği kardeşlik, barış ve huzur ortamının değerini kavrayarak iyiye ve güzele yönelmeli; hayatımıza hoşgörüyü egemen kılarak, her türlü dargınlık ve kırgınlıkları bir tarafa bırakıp kucaklaşa bilmeliyiz” ifadelerini kullandı.

Özcanlı mesajına şöyle devam etti: “Ülkemizde ve İslam aleminde son günlerde yaşanılan sıkıntılı günler ve huzurumuzu bozmak isteyen mihraklara karşı Kurban Bayramının ülkemizin ve İslam aleminin birlik, beraberlik ve istikrarına katkı sağlamasını yüce Allah’tan temenni ediyorum.

Bu duygular içinde mübarek Kurban Bayramını en kalbi duygularımla tebrik ediyor, milletimize sağlık ve esenlikler diliyorum. Bu güzel bayramın başta İslam âlemine ve tüm dünyaya hayırlar getirmesini temenni ediyorum.” dedi

KÖŞE YAZARLARI

Copyright 2010 İvedi Haber.Com Tüm hakları saklıdır.

takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al