İvedihaber

Sultangazi’de Bu Kez Çeşmeden Salep Aktı

Sultangazi’de Bu Kez Çeşmeden Salep Aktı
53
23 Aralık 2021 - 19:50

Sultangazi Belediyesi, kar yağışıyla birlikte tam anlamıyla kendini hissettiren kış mevsimini vatandaşlara sıcak salep ikramında bulunarak karşıladı. Sokak hayvanlarını da unutmayan belediye, ilçe genelinde gerçekleştirdiği mama dağıtımlarını yoğunlaştırarak devam ettirdi.  

Sultangazi Belediyesi’nin 15 Temmuz Demokrasi ve Şehitler Meydanı’ndaki çorba çeşmesinden bu kez salep aktı. Vatandaşlara sıcacık salep ikramında bulunan belediye, kış mevsimine içleri ısıtan bir karşılama yapmış oldu. Sultangazi Belediye Başkan Yardımcısı Nurcan Öztürkmen, radyocu Ayhan Güngör(Hop Dedik Ayhan) ve meclis üyeleri çeşmeden akan sıcacık salepleri Sultangazililere ikram etti.

Sultangazi Belediyesi’nin ikramlarının devam edeceğini söyleyen Belediye Başkan Yardımcısı Nurcan Öztürkmen, “Haseki Hastanesi Acil Servisi önünde her akşam çorba ikramımız devam ediyor. Başkanımız Av. Abdurrahman Dursun’un talimatıyla kısa süre önce kütüphanelerimizde ders çalışan çocuklarımız için sıcak çorba ikramına başladık. Belediye olarak her ortamda komşularımızın yanında olmaya gayret gösteriyoruz.” dedi.

Öte yandan soğuk havalarda sokaktaki canlar da unutulmadı ve ilçe genelindeki mama dağıtımları belediye ekiplerince yoğun bir şekilde sürdürüldü.

 

 

 

KÖŞE YAZARLARI

Copyright 2010 İvedi Haber.Com Tüm hakları saklıdır.

takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al