İvedihaber

Sultangazi’de Türk Sanat Müziği Gecesi: Adem Tay ile Hoş Sada

Sultangazi’de Türk Sanat Müziği Gecesi: Adem Tay ile Hoş Sada
43
11 Ocak 2022 - 18:24

Sultangazi Belediyesi’nin düzenlediği Prof. Dr. Fuat Sezgin Bilim, Kültür ve Sanat Sezonu kapsamında Sultangazi’de sahne alan Tasavvuf ve Türk Sanat Müziği sanatçısı Adem Tay, verdiği konserle dinleyicilerine müzik ziyafeti sundu.

Sultangazi’de kültür ve sanatın kalbi Prof. Dr. Fuat Sezgin Bilim, Kültür ve Sanat Sezonu’yla atmaya devam ediyor. Şiir programları, söyleşiler, seminerler, geziler ve daha birçok etkinlikle devam eden sezon, son olarak Türk Sanat Müziğinden en güzel eserlerin seslendirildiği bir konsere sahne oldu. “Adem Tay ile Hoş Sada” konserine katılan dinleyiciler, genç sanatçının seslendirdiği parçalarla keyif dolu bir akşam geçirdi. “Uyan Ey Gözlerim”, “Ey Gönül” gibi sevilen eserlerin seslendirildiği konserde sanatçı, Sultangazililerle buluştuğu için mutluluk duyduğunu belirtti. Dinleyiciler de, böyle güzel bir müzik ziyafeti sunduğu için sanatçıya ve Sultangazi Belediyesi’ne teşekkür ettiler.

 

KÖŞE YAZARLARI

Copyright 2010 İvedi Haber.Com Tüm hakları saklıdır.

takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al